Listopad 2009

Enti

28. listopadu 2009 v 19:52
Pote co našli v elfec z Doriathu touhu chranit přírodu rozhodli se jim pomoc proti Angbadským vojskům.

Druid

28. listopadu 2009 v 19:42
Někteří doriatští elfové se naučili jak se domluvit se silami přírody a jak je využít k obraně svého domova a byli to právě oni kdo jako první poznal enty a díky podobnému názoru se spřátelili a rozhodli se, žespolečně a také s menegrotskými vojsky budou chránit Doriath.
Schopnosti-Kořeny(ze země vyrazí kořeny, které budou zraňovat nepřítele), Změna(druid se změní na mocného medvěda), Větrná smršť(vytvoří tornádo, které odhodí všechny jednotky v okolí)

Temní elfové

28. listopadu 2009 v 19:34
Po pádu Saurona se většina jeho služebníků vratila do Angbadu, ale protože elfy by tam čekalo otroctví schovali se v říši Feanorových synu, Morghotových nepřátel. Když byli v bitvě nespočetných slz poraženi, přišli s prosikem do Doriathu. Bylo jim odpuštěno a nyní slouží v Doriathskem vojsku.

Lovci na panterech

28. listopadu 2009 v 19:19
Vyhodou panterů je, že se mohou v lese, kde vojska Doriathu většinou bojují, pohybovat rychleji než jezdci třeba na vlcích nebo koních. 4asto spolupracují s hraničáři.

Hraničář

28. listopadu 2009 v 19:12
Zatímco většina vojska odpočívala, zatímco si druidi osvojovali komunikaci s přírodními silami, tito elfové bránili hranice proti všemu co přes ně chtělo přejít. Válčili i daleko od hranic, ale vždy v zájmu Doriathu. Nyní se blíží vlna nepřátel, kterou sami nezastaví, ale budou se být tak dlou dokud nepříjdou posily.

Menegrothský vojak

28. listopadu 2009 v 19:10
Elitní válečníci z hlavního města Menegrothu jsou velmi silní a odolní. Byli první kdo se v Beleriandských válkach postavili skřetům. A nyní budou proti nim stat znovu. Ale nejtěžší zkouškou bude boj s jejich někdejšími spojenci........-trpaslíky.


Balrog

22. listopadu 2009 v 17:26
Nejhorší a nejstarší služebníci Morghota. Pokud je to možné tak ještě více obávaní než draci. Nejmocnější z nich se jmenuje Gothmog, kteremu za smrt vděčí hned několik elfských králů, lidských načelníku a bezpočet vojáků obou ras.

Glaurung

22. listopadu 2009 v 17:22
Otec všech draků a zaroveň nejhorší z nich. Hrozivý služebník samotného Morghota, kromě, ktereho mu nemůže poroučet nikdo aniž by předtím neokusil Glaurunguv smrtící plamen.

Ohnivý drak

22. listopadu 2009 v 17:13
Tyto příšery vytvořené z ohně a kovů slouží jako největší útočná síla a zároveň jako poslední záchrana Angbadu, kdyby se něco zvrtlo v Morgotových plánech. Postavit se jen jedinemu z nich je teměř sebevražda. A to si představte, že se jich na vas řiti armada.

Skřetí černokněžnik

22. listopadu 2009 v 17:08
Tito skřeti se tělesně nehodili na válečníky, ale byli příliš chytří a chtěli se učit a tak jim Morgoth daroval magii a naučil je s ní zacházet.

Schopnosti-Temnota(přivolatemna mračna pod, kterymi se skřetum a jim podobnym bojuje lepe), Krvelačnost(posedne jednotky v určité oblasti krvelačností), Ohnivý blesk(vyšle ohnivou střelu, která se při zásahu rozprskne)

Troll

22. listopadu 2009 v 17:05
Surovy valečnici, vyrobeni z kamene. Dokáží vydržet desetkrát více než ostatní válečníci Angbadu. Jakmile začnou vraždit je neobyčejně těžké je ovladat a někdy vraždí i své vlastní.

Vlčí jezdci

22. listopadu 2009 v 17:00
Tito agresivní kavaleristi jezdí na ohromných vlcích. Jsou většinou první vlnou útoku z Angbadu. Někdy, ale jsou poslední vlnou, která zpečetí porážku.

Skřetí lučištníci

22. listopadu 2009 v 16:57
Zakladní a zároveň jediný střelec Angbadu. Stříli pouze na kratkou vzdalenost. Jejich šípy jsou ale otrávene.

Skřetí valečník

22. listopadu 2009 v 16:54
Základní válečník Angbadu. Levni a slabí. Učíní pouze ve velkem počtu.