Červen 2010


Troll

30. června 2010 v 9:33
tt
Tupé hory svalů, které jsou mnohem starší než všechny ostatní rasy. Dlouho se schovávali pod horami, kde je našli zlobři a udělali znich své otroky i přesto, že na ně nepůsobí žádná známá magie.
Zlobří mag

18. června 2010 v 17:15
Zlobří mág
Velmi mocní mágové, kteří si dokázali podrobit celou Hordu. Dlouho se shovávali v temnotě se svými nejvěrnějšími dokud do jejich úkrytu nedorazili nekromanti a naučili je jak využít jinak nespolehlivé skřety. Zlobří magové se chopili příležitosti a převzali kontrolu nad Hordou.
Ovládají následující kouzla:Krvelačnost-posednouspojenecké jednoty krvelačností takže útočí divočeji,Ovládnutí-podrobí určenou nepřátelskou jednotku velení zlobra, Ohnive střely-mag bude využívat svou magickou energii takže bude střílet ohnivé střely

Ještěři

18. června 2010 v 16:49
jl
Demoni neviděli v plazech využití a tak jim otrávili vody, ale plazi dokázali přispůsobit a aby nezemřeli přidali se k hordě. Tak dlouho zabíjejí, že už většinou neumí ani vlastní řeč zatímco v zabíjení jsou teměř nepřekonatelní.

Skřetí zombie

18. června 2010 v 16:47
szoz
Nekromanti, kteří utíkali před démony narazili na zbylé zlobry. V domění, že jim to zachrání život jim prozradili tajemství jak z podrazáckých skřetů udělat poslušné zombie. Nyní je zlobři využívají jako první linii Hordy.

Mořský obr

18. června 2010 v 16:40
sgmo
V otroctví to byli obávaní válečníci, ale nyní na svobodě toje zkáza pro každého kdo se v jejich dosahu pokusí ublížit přírodě. Libují si v dlouhém boji na mělčině, ale stejně dobře bojují na pevnině.

Mořští elementi

18. června 2010 v 16:36
seme
Nyní už nejsou bytosti s tělem, ale součásti přírody a jako takový se cítí zodpovědní za její bezpečí.
KOUZLA:Vlna-vyvola vlnu, která smete nepřatele a spojencům neublíží
Vodní element-vyvolá menšího elementa
Zneškodnění-začarují jednotku a ta se nemůže bránit a ni útočit

Minotauři

18. června 2010 v 16:33
Minotaur
 Pro minotaury není problém prolévat krev pro kohokoli, ale vůči zlobrům, kteří se postavili do čela Hordy, chovají odvěkou nenávist.

Lesní přízrak

18. června 2010 v 16:30
fglp
Elitní elfští valečníci, velmi silní rychlí obratní a v lese teměř neviditelní jsou obavanými protivníky. Nyní když se příroda probírá z kledby demonů se vracejí, aby jí znovu ochraňovali.

Medvědi

18. června 2010 v 16:25
bm
Osvobozeni od kravavé kledby jsou medvědi velmi zesláblí, ale jejich vidění světa je znovu čisté.

Posel pekel

18. června 2010 v 16:23
pphs
Nyní když už nikdo neposlouchá jejich poselství, přidali se ke svým a společně se satany vedou zoufalý boj proti celému světu.

Krvavý elfové

18. června 2010 v 16:14
kebe
Elfové, původně rasa hluboce uctívající přírodu a přirozený řád věci se nyní změnila v bandu fanatiků toužící po moci ať to stojí cokoli. Poté co je z pozice velitelů Hordy vpudili Zlobří mágové se dali do služeb démonů místo nagijských černokněžníků, které zabila jejich touha zbavit se lidí, kteří se proti nim vzbouřili.
KOUZLA:Bezbožná síla(Posedne vlastní jednotku touhou po zabíjení), Vysávání života(vysaje některé vlastní jednotce život a obnoví si tím svůj), Ohnivý déšť(na určitém místě začne z nebe pršet oheň)

Nagové

18. června 2010 v 16:11
nag
Nagové jsou silní valečníci schopni vynořit se z vody kde ponich před chvílí nebylo ani vidu ani slechu, nejsou, ale stavění na delší boj. Domnívali se, že demoni jsou jejich nepřátelé, ale v otroctví lidí dospěly k názoru, že budou radši poslouchat demony než lidi, kteří jim správně měli sloužit.

Ďáblíci

18. června 2010 v 16:07
dd
Tito malý ďáblíci jsou pracovní silou vojska démonů, ale jsou schopni i bojovat a také šíří nemoci.

Satan

17. června 2010 v 19:54
sd
Nejkrutější vyslanci pekla vrhají kolem sebe oheň. Byli vysláni jako poslední snaha o záchranu poráženého inferna. Místo toho situaci spíše zhoršují čistkami mezivlastními vojaky. A právě jejich zásluhou se nad Cardolanem stahují temná mračna.

Posedlý

17. června 2010 v 19:50
posedkl
Lidé do kterých vstoupili ohniví duchové a udělali z nich tak nemyslící příšery prahnoucí po krvi jsou vždy v první linii ,protože kdykoli posedlý zemře duch si hned najde nové tělo. Je toho ovšem schopen pouze jednou. Vrhají se i do předem prohranné bitvy, ovšem poslední dobou začínají někteří z nich, pravděpodobně kvůli nedostatku prolévané krve, používat mozek. Takoví jsou demony loveni a bez milosti zabíjeni.

Paladin

17. června 2010 v 19:45
pp
Chlapci, kteří byli učení v klašterech, kteří se měli stát učenci a lečiteli, a kteří  se museli naučit bojovat, už vyrostli a jsou z nich jedni z nejlepších válečníků na světě. Tvrdě odporují magum, kteří se snaží uchvátit moc zakaždou cenu a ohrožují přitom životy ostatních.