Říjen 2010

Zlobří mag

3. října 2010 v 11:43
Zlobří mág
Velmi mocní mágové, kteří si dokázali podrobit celou Hordu. Dlouho se shovávali v temnotě se svými nejvěrnějšími dokud do jejich úkrytu nedorazili nekromanti a naučili je jak využít jinak nespolehlivé skřety. Zlobří magové se chopili příležitosti a převzali kontrolu nad Hordou. Nyní se musí postavit staro-novému nepříteli Minotaurům, kteří si je přejí mrtvé za to co jim zlobři kdysi udělali a k čemu jsou nabádáni satany.
Ovládají následující kouzla:Krvelačnost-posednouspojenecké jednoty krvelačností takže útočí divočeji,Ovládnutí-podrobí určenou nepřátelskou jednotku velení zlobra, Ohnive střely-mag bude využívat svou magickou energii takže bude střílet ohnivé střely

Zlobr

3. října 2010 v 11:38
Zlobr
Věrní následovníci zlobřích mágů. Silní a nelítostní válečníci. Mají dobrý útok i výdrž, ale jsou velmi pomalí.

Lidská zombie

3. října 2010 v 11:35
hzlz
Zlobři potěšení tím jak fungují skřetí zombie začli experimntovat s dalšímy rasami, ale úspěch slavili pouze u lidí. Lidské zombie vydrží více než skřetí a dokáží i ovládat jednoduché zbraně.

Skřetí lučištník

3. října 2010 v 11:32
gasl
Plazi si začli vspomínat čím jsou a čím byli, a proto se už zlobrům nehodili a proto musí jako střelce využívat živé skřety, kteří se plazům rovnat nemohou.