Říjen 2013

Osvobozený mistr

13. října 2013 v 18:54
Tito bojvníci se naučili využít ohnivých duchů v sobě a jejich magie k posílení sebe sama. Když je duchové opustili nestratili většinu svých schopností, ale čím dál více jich přichází o rozum.

Zlobří elita

13. října 2013 v 18:49
V každé generaci zlobrů je pár těch, kteří mají na více než bezmyšlenkové zabíjení. Dříve se z nich stávali mágové. Ti jsou, ale do jednoho mrtví díky satanům. Proto vzniká nová frakce, která doufá zastavit úpadek a vyhnout se vyhlazení zlobří rasy.

Osvobozený

13. října 2013 v 18:43
Démoničtí duchové už delší dobu ztráceli moc nad posedlými až se nakonec nedokázali v jejich tělech udržet. Ale těla těch nešťastných zůstala navždy změněna.

Paladin

13. října 2013 v 18:36
Nepodařilo se jim udržet mír. Zakázali ostatním, aby se zapojovali do trpasličí občanské války, ale žoldáci se nedali uhlídat. Sami se aspoň neúčastnili. To se nyní ukazuje jako chyba. Nárust moci žoldáků narušuje autoritu paladinů.

Žoldácká jízda

13. října 2013 v 18:32
Mnoho žoldáků si v trpasličí občanské válce namastilo kapsy trpasličím zlatem. Nosit u sebe vyšší obnos pro ně nebylo bezpečné a tak se rozmohl trend pořizování koní. Také se tím vytvořila vyšší vrstva žoldáků.

Trpasličí veterán

13. října 2013 v 18:22
Nedutkliví trpaslíci se jen těžko smiřovali s přítomností lidí a elfů na svém území. Vládnoucí vrstva je dokázala udržet na uzdě. Ovšem pouze do doby než povstal mezi trpaslíky jeden , který je téměř sjednotil proti cizákům. Málem dosáhl vítězství, ale spojené síly lidí, elfů a vládnoucí síly trpaslíku byly příliš velké. Většina tohoto národu nyní uklízí škody po tomto neštěstí, pouze krvelační veteráni dále bojují po boku spojenců.

Satan

13. října 2013 v 18:14
Nejkrutější vyslanci pekla vrhají kolem sebe oheň. Byli vysláni jako poslední snaha o záchranu poráženého inferna. Jejich snaha, ale přišla vniveč, stejně jako vláda nad narodem minotaurů. Teď však navzdory všemu mají v rukou větší ničivou sílu než kdy předtím!

Posedlý rohatec

13. října 2013 v 18:12
Když se posedlý osvobodili od svých duchů ti nemohouce opustit tento svět přišli k satanům, kteří je využili k zefektivnění slabých rohatců. Výsledkem jsou jedny z nejhorších stvůr vůbec.

Lidská zombie

13. října 2013 v 18:04
Zlobři potěšení tím jak fungují skřetí zombie začli experimntovat s dalšímy rasami, ale úspěch slavili pouze u lidí. Lidské zombie vydrží více než skřetí a dokáží i ovládat jednoduché zbraně. Narozdíl od skřetích zombii se nerozpadli po pádu zlobřích mágů, ale ještě nějakou dobu existovali bez rozkazů. Dost dlouho na to, aby je než se rozpadnou ovládli satani.

Troll

13. října 2013 v 18:01
Tupé hory svalů, které jsou mnohem starší než všechny ostatní rasy. Dlouho se schovávali pod horami. Pravděpodobně pocházejí ze stejných předků jako skřeti. Možná právě proto s nimi cítí sounáležitost a slouží jim.

Skřetí válečník

13. října 2013 v 17:58
Vždy se najdou tací, kterým jde něco lépe než ostatním. Tito jednotlivci jsou od přírody mistři v zabíjení. Nic jiného je neučiní šťastné, proto je důležité je správně nasměrovat.

Minotaur

13. října 2013 v 17:54
Když vyšlo najevo, že králové jsou pouze podvod ze strany satanů vypukla mohutná vzpoura. Většina minotauří populace vyhlásila válku satanistickým velitelům. Ti však stále ovládali část populace a vlkodlaky, apřestože většina nakonec zvítězila, bylo to vítězství, které je srazilo na kolena. Usídlili se mimo hlavní dění, ale ani to jim nepomohlo, vyčerpaní občanskou válkou se ochotně stali skřetími otroky.

Skřetí dozorce

13. října 2013 v 17:50
Dlouhou dobu se s Krvavými elfy dělili o moc nad Osvobozenými, ale čím více se zbavovali vlivu démonů, tím těžší bylo je ovládat. Ve chvíli kdy to začalo vypadat na vzpouru se skřeti oddělili a radši šli vlastní cestou než aby pokoušeli štěstí.

Skřetí lučištník

13. října 2013 v 17:44
Přestože jejich střelecké schopnosti nejsou na takové úrovni jako u ostatních národů, mají tito vojáci velmi důležité postavení. V bitvách častěji zasáhli své spojence než své nepřátele, a proto se sstali vyzvědači a předvojem skřetího vojska. Kdykoli na vás dopadnou jejich šípi můžete si být jisti, že za nedlouho budete pod plným útokem tohoto nelítostného národa.

Ghul

13. října 2013 v 17:37
Skřeti dlouhou dobu sloužili jako otroci a nemrtví. Z oživených mrtvých mají strach, proto pojmenovali své základní válečníky po druhu nemrtvého vojáka, aby potlačili tuto hrůzu, neboť bezpochyby příjde čas kdy proti nim budou muset bojovat.