Zcizená lebka (Černokněžník:První část)

28. prosince 2017 v 15:42
Plamenná legie neodpouští zrady. A spojenectví s jedním z jejích nepřátel na tomto světě, i když krátké, zradou bezpochyby je. Proto se tato krádež stala pro Gul´dana požehnáním, neboť pokud by ho jeho páni nyní nepotřebovali, čekala by ho za jeho prohřešky v lepším případě smrt a v horším nekonečná muka jakým se ve strašlivosti nevyrovná nic v celém vesmíru.
Podle neúplných informací, které mu byli od démonů, neochotných podrobněji popisovat své selhání prostému smrtelníkovi, poskytnuty jim někdo vyfouknul lebku Man´ari přímo před nosem. Úkolem střežit lebku nebyl prověřen žádný obyčejný démon, ale jeden z nejmocnějších mezi Nathrezimy, známými jako Páni děsu. A i když zloděje přistihl při činu, nedokázal ho zastavit.
Naštěstí se kus lebky při souboji, který předcházel úniku zloděje, odlomil a s pomocí tohoto úlomku nyní Gul´dan sledoval magickou stopu lebky neznámou krajinou. Na světě nežije mnoho jednotlivců, kteří by se dokázali postavit Pánům děsu a nejenom přežít, ale ještě si odnést něco z jejich vlastnictví. A někoho takového musel nyní Gul´dan ulovit.
Nebyl na to ovšem sám, jednak poučení jeho předchozí zradou démoni donutili Gul´dana nosit na krku přívěsek, kterým s ním mohl komunikovat a případně ho i ovládat Kil´jaeden jeden z velitelů Legie. A navíc mu ještě přidělili společnici v podobě mladé černokněžnice Nemsy Necrofizzle. Ta pokud zrovna neotravovala nekonečnými otázkami, tak si pořád pobrukovala nějaké melodie, což Gul´dana rozčilovalo snad ještě více než nejapné otázky. A to nejhorší na ní bylo to, že je jí ani nemohl rozmáčknout, jak by podobnému otravnému stvoření patřilo, protože její magické schopnosti dalece přesahovali všechno, co by jako prostá novicka měla umět. Společně se nyní prodírali pralesem, kterým je vedla magická stopa lebky. Gul´dan s úlomkem šel v čele Nemsy těsně za ním a za nimi se táhl démonický oř, kterého přivolal Gul´dan aby jim nesl zavazadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama